KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12892426
nr 1289 2426
John Johnson
(1915-1968), Sverige
Oljemålning, Motiv från Paris, Pont l'Archevêché. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:20:13
450 kr
John Johnson
Läs mer om John Johnson